14 June, 2011

PISUT ARGIPÄEVAST ELU

Vahepeal olid suurepärased ilmad ja patt oli toas istuda. Kõik need ilusad päikesepaistet täis päevad sai veedetud värskes õhus ja seal valmisid ka vahepealsed pere söögid.
Olen varasemates kirjutistes maininud ,et suveköök on pooleli ,kuid juba praegu saab seal pliidil süüa teha. Pisut kõpitsemist vajab veel suitsuahi ,peale panna katus ja valada põrand.


Peamiselt sai praetud kartuleid ,kuid valmisid seal ka pannkoogid ja lihasemad road. Pildile said küll ainult kartulid ,sest kui ikka mitu korda teed ,siis ühel hetkel taipad pilti ka teha :D

Suveköögi üks pooltest on kaetud võrguga ,et seal saaksid ronivad taimed kena varju moodustada. Siin on näha kahte sorti mägi -elulõngasid ,mis sellel aastal eriti rikkalikult õitsesid

Kuna minu fotokas on kõige lihtsamat sorti ,siis täpseid värve ei suuda ma kuidagi pildile saada ,kuid piisavalt lähedal on need küll.

Elukene veereb kiiresti .
Meie pisike piiga armastab hirmsasti kiikuda ,ja kui meil eelmisel aastal oli kasutusel väike plastmassist kiik ,siis sellel aastal saime naabrite käest metall raamiga kiige,kuid oh häda seal on ju käepidemed metallist ja külmad. Piiga ei läinud kiikuma ilma kinnasteta :D. Punased käpikud olid käes ka lõõskava päikesega ,kuid siin pildil on kiikumine juba õhtusel ajal ,ja riideidki rohkem sääskede kaitseks selga pandud.

Kuigi elame merele päris lähedal ,siis meie kandis läheb vesi väga visalt soojaks , ja siis tulebki ka oma hoovis lastel solberdamist võimaldada.


 seletuseks nii palju ,et bassein on servadest katki ,ja vett ei pea,kuid seal sees jäävad jalad puhtaks ,kui lapsel tahmine edasi tagasi hüpelda.

Pisikestel tüdrukutel on seda eputamise soont ka juba sees ,ja siin mõned vaated poseerimistest

Kuigi mul on lapsi 3 ,siis pildile olen viimasel ajal saanud ainult kõige väiksema, sest see on lihtsalt kogu aeg läheduses. Poisid on suuremad ja need hoiavad omaette :D

Sai koristamise käigus kapist korraks välja tõstetud rulluisud ja piiga tahtis ikka ka proovida . See ei lugenud ,et olid suured .

Need ongi siis mõned pildikesed minu argipäevasematest tegemistest.
Küpsetatud on ka vahepeal nii mõndagi , kuid kuna tegemist on enamasti juba kindlate ja järeleproovitud asjadega ,siis ei vaevu enam isegi mitte pildistama .
Loodan ,et oma pikkade vaheaegadega blogis siin ika veel mõni lugeja ka leidub ,kes vaevub ka kommentaare jätma.
Saan aru küll et blogi pidamine on rohkem endale ,kuid aeg -ajalt mõni mhea sõna kuulda ei tee ju paha :DD

1 comment:

  1. AnonymousJune 15, 2011

    No see suvine elu väljas on ju imetore!:) Praadimispann ka päris äge, selle peal annab teha ju kõike. Ja lilleõites aed kaunis ja väike piiga suviselt armas.Päikselist rõõmsat jätku sisukale suvele!:)
    Mustikas.

    ReplyDelete